fbpx

СOVID - 19

Ваша допомога змінює життя дітей!
Тип допомоги
Сума
Я погоджуюсь з умовами Публічна оферта про надання пожертвувань у благодійних ціляхКриза, пов’язана з розповсюдженням коронавірусу в Україні і впровадженням карантину, затягується, з епідемічної вона переростає в економічну, і, насамперед, вдарить по цільовій групі, якій допомагає СОС Дитячі Містечка Україна – сім’ям у кризі, у тому числі сім’ям літніх опікунів, де майбутнє дітей-сиріт напряму залежить від здоров’я їхніх бабусь і дідусів.

Ми занепокоєні, щоб уся тяжка праця на виведення сімей із кризи не була перекреслена за ці тижні, щоб усі діти залишилися виховуватися у родинах і почували себе захищено. Криза завдає найболючішого вдару по найуразливішим – матерям-одиначкам, багатодітним родинам, родинам з дітьми з інвалідністю.

Ви можете допомогти та підтримати їх! Будь-яка сума для нас зараз дуже важлива.

Актуальні потреби:

– Ноутбуки, планшети та комп’ютери для навчання (вживані та нові). 
– Засоби гігієни та дезінфекції (миючі засоби, санітайзери) для дітей, молодих людей та батьків з сімей у складних життєвих обставинах, що знаходяться під опікою організації в Київській та Луганській областях. 

 

Звіти з наданої допомоги родинам у кризі:
– Одна з київських піцерій передала піцу та суші для родини літнього опікуна.

Aleksandra Kvitko разом з друзями-волонтерами зібрали та передали продуктові набори для 4 родин у складних життєвих обставинах в Києві.

Radisson Blu передали фрукти та овочі для прийомних родин в СОС Дитячому Містечку Бровари.

– Марина Сорокіна підтримала 2 родини літніх опікунів в Луганській області – Старобільську та Сєвєродонецьку, перарахувавши кошти на придбання продуктів, дитячого харчування.

Юрий Остапюк (Yuriy Ostapyuk)Дмитрий Волконский (Dmitry Volkonsky)БО «БФ «Помогатор»Natalya TereshchenkoЮлия Жирова (Yuliya Zhirova) CEO Club Ukraine,  Соціальна платформа Generation+ зібрали та передали 32 тис. грн на для придбання продуктових наборів для 64 родин у складних життєвих обставинах в Київській та Луганській областях.
Рахунок на оплату від 01 квітня_ 11 500 гривень
Рахунок від 03 квітня 2020 року_16 тис. гривень
Рахунок від 03 квітня_ 7482, 06 гривень

Aleksandra Kvitko зібрала та передала продуктові набори для 16 родин у складних життєвих обставинах, що живуть у віддалених населених пунктах Луганської області. З доставкою допомогли волонтери зі Східної Правозахисної Групи.

– Завдяки допомозі небайдужих людей, які надсилали кошти через наш сайт з 27 по 31.03, були придбані продуктові набори для 6 родин у складних життєвих обставинах. Загальна сума 3000 гривень, 1 набор – 500 гривень.

Нова Пошта надала можливість pro-bono доставки посилок в рамках допомоги родинам у кризі, прийомним родинам, постраждалим матеріально внаслідок пандемії короновірусу та карантинних обмежень.

Hyatt Regency Kyiv передали засоби захисту – перчатки та антисептики для прийомних родин з СОС Дитячого Містечка Бровари.

– «Клуб Добродіїв» зібрав 10 000 гривень для закупівлі продуктових наборів для 20 родин у складних життєвих обставинах у Броварах.

Юлия Жирова (Yuliya Zhirova) закупила продукти для багатодітної родини у кризі з Києва на 3000 грн.

BILLA Україна надала 60 продуктових наборів та засоби особистої гігієни для родин у кризі в Київській області та для прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу з СОС Дитячого Містечка Бровари.

– Сергій Бригадир та депутат Київської міської ради Олексій Новіков передали 25 продуктових наборів для родин у кризі в Київській області.

– «Оптова аптека Алтея» надали медикаменти першої необхідності для прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу з СОС Дитячого Містечка Бровари.

– Вікторія Лемешко за допомогою волонтерів придбала продукти харчування та дитячий одяг для 1 родини у кризі з Луганської області.

– Родина у складних життєвих обставинах з Сєвєродонецька отримала медикаменти від Ініціативної групи мешканців Донбасу “Ответственные граждане”.

– Katerina Lakei https://www.facebook.com/katerina.lakei перерахувала 5000 грн на картку для закупівлі дитячого харчування родині зі Старобільська, що виховує дитину з лактазною недостатністю.

– Katerina Lakei https://www.facebook.om/katerina.lakei перерахувала 5000 грн. багатодітній родині у кризі на закупівлю продуктів харчування.

– Олена Олійник допомогла продуктовими наборами 2 сім’ям опікунів зі Старобільська.

– Завдяки «Клуб Добродіїв» закуплено 210 продуктових наборів для 205 родин у складних життєвих обставинах у Києві, Сєвєродонецьку, Старобільську, Станиці Луганській на суму 105 000 гривень.

– Компанія P&G надала дві палети товарів особистої гігієни та захисту для родин, що опинились у кризі та для прийомних родин в Київській та Луганській областях. ZAMMLER GROUP допомогли з перевезенням – зі складу P&G до СОС Дитячого Містечка Бровари та відділення Нової пошти. За підтримки Нова Пошта товари особистої гігієни були відправлені у Старобільск Луганської області та будуть передані родинам, які опинились у складниж життєвих обставинах та потребують термінової допомоги.

– Протягом квітня через сайт та розрахунковий рахунок організації від індивідуальних осіб було отримано 26 053 грн. на покриття потреб родин у кризі та прийомних родин (продуктові набори, медикаменти, предмети особистої гігієни та захисту, витрати на психологічні послуги, придбання ноутбуків/комп’ютерів та планшетів для навчання дітей).

– Сервіс Glovo забезпечив закупівлю продуктових наборів та їх доставку для 36 сімей у кризі та 9 молодих людей з числа сиріт з Києва до кінця карантину.

– Компанія Interkassa надала підтримку у вигляді продуктових наборів та товарів особистої гігієни для 4 родин у кризі з Києва, Броварів, Старобільську та Сєвєродонецьку.

-100 000 гривень передала косметична компанія Oriflame на підтримку найвразливіших – родин літніх опікунів, багатодітних сімей, родин з дітьми з інвалідністю та сімей у кризі в Києві, Броварах, Сєвєродонецьку та Старобільську. На ці кошти вдалося придбати 92 продуктових набори та 108 гігієнічних наборів. Всього допомогу отримали 116 родин, 260 дітей забезпечені найнеобхіднішим.

– 38 ноутбуків для успішного навчання отримали діти та підлітки з прийомних родин у СОС Дитячому Містечку Бровари. Їх вдалося придбати за фінансової підтримки нашого партнера ФМ Фундації (FM Foundation) – корпоративної фундації логістичної компанії FM Logistic Ukraine, яка передала 228 988 гривень. Компанія Acer Україна надала 50% знижку на закупівлю ноутбуків.

– Протягом травня через сайт організації від індивідуальних осіб було отримано  23 995 грн. на покриття потреб прийомних родин  та родин у кризі (продуктові набори, медикаменти, предмети особистої гігієни та захисту, витрати на психологічні послуги, придбання ноутбуків/комп’ютерів/планшетів для навчання дітей).

СОС Дитячі Містечка Україна

СОС Дитячі Містечка вже понад 16 років в Україні опікується сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах. Наша з вами підтримка врятувала сотні дітей від сирітства та потрапляння до інтернатних закладів. Ми є благодійною організацією, і вся наша робота можлива лише завдяки підтримці небайдужих людей. Підтримайте нас та нашу роботу!

Якщо у вас є діти, ми хочемо дати кілька порад

ЯК ГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ ПРО КОРОНОВІРУС?

Багато людей наразі стурбовані пандемією COVID-19. Ми пропонуємо кілька порад про те, як інформувати своїх дітей, не лякаючи їх. 

1. Не панікуйте​

Люди різного віку можуть заразитися вірусом COVID-19. Оскільки це новий тип вірусу, поки неможливо точно сказати, які конкретно наслідки будуть для дітей. Поясніть своїй дитині, що вірус зазвичай не є небезпечним для життя здорових людей. Запобіжні заходи гарантують, що якнайменше людей захворіє. 

2. Інформація відповідно до віку

Ставтеся серйозно до переживань і страхів вашої дитини. Однак ваше надмірне занепокоєння може збільшити страх у дітей, тому поясніть дітям у доступній формі, як передається вірус і як найкраще захистити себе від нього.

3. Гігієнічні заходи

Навчіть вашу дитину необхідним гігієнічним заходам, таким як регулярне і ефективне миття рук, при кашлі та чханні прикривати рот руками або носовою хусткою, уникати прямого контакту з людьми, які кашляють або чхають. 

4. Використовуйте авторитетні джерела та перевірену інформацію

Чим більш тривожні повідомлення, тим більше ви турбуєтеся, бо страх має властивість швидко поширюватись. Важливо ділитися з дітьми лише перевіреною інформацією. 

5. Робіть інформаційні перерви

У соціальних мережах часто діляться фотографіями, порадами, історіями, які є неправдивими, перебільшеними чи помилковими. Це поширює багато неправдивої інформації, яка, у свою чергу, може сприяти зростанню страху в дітей.

6. Будьте зразком для наслідування

Діти вчаться через поведінку своїх батьків. Перегляньте своє використання ЗМІ та те, як ви справляєтеся з ситуацією. Якщо ви постійно чекаєте останніх новин про вірус або постійно гуглите їх, це не є хорошим прикладом для вашої дитини. Дотримуйтесь не лише особистої, але й інформаційної гігієни! 

1.1

Запобіжні заходи

Ми з усією відповідальністю ставимось до ситуації, яка наразі склалась в країні. Дотримуючись обмежувальних заходів для запобігання розповсюдженню коронавірусу, наша організація перейшла на особливий режим роботи. Ми перевели усі можливі послуги для батьків та дітей в онлайн-режим. Наші соціальні працівники та наставники постійно підтримують зв’язок з сім’ями та дітьми/молоддю для моніторингу ситуації та виявлення потреб. Також ми відмовилися від проведення будь-яких візитів та масових заходів - тренінгів, екскурсій, конференцій на цей період. Ми розробили плани реагування та готові до надзвичайних ситуацій.

Хоч ми фізично поодинці під час карантину, разом ми сильні. Бережіть себе!