Торгова мережа “Фокстрот” є найкрупнішою торговою мережею по кількості магазинів та обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знань, відвідуваності та покупок за даними TNS Ukraine. Перший магазин торгової мережі був відкритий в 1994 році. За станом на липень 2015 року в Україні нараховується 176 супермаркетів “Фокстрот”, загальною торговою площею біля 165 тис кв. м. Магазини представлені у 80 обласних та районих центрах України. 

У 2006 році ГК «ФОКСТРОТ» була серед перших 10 ініціаторів руху КСВ в Україні та підписантом відкритого листа до бізнес-середовища країни із закликом приєднуватися до принципів соціального партнерства. У 2016 році, ГКФ отримали незалежну експертизу діяльності у сфері КСО та увійшли до 5-ки найбільш прозорих компаній України-2015.

Група компаній “ФОКСТРОТ” розвиває бренди “Фокстрот. Техніка для дому”, “Техношара” (ритейл побутової та електронної техніки) і “Секунда” (часовий ритейл), а також «DEPO’t Center» і «Fantasy Town» (управління нерухомістю в ГКФ).

Відповідю на соціальну проблему – низьку результативність державних програм щодо адаптації переселенців з Криму та сходу України стала допомога колективу ТМ «Фокстрот» і покупців сім’ям переселенців з Криму та сходу України у рамках благодійної акції «Ми разом!».

155 дітей (96 сімей) в Луганській області у м. Старобільськ та 303 дітей у статусі переселенців (172 сім’ї) в Київській області знаходяться під патронатом акції «Ми разом!» від «СОС Дитячі Містечка» та ТМ «Фокстрот».

13 490 грн. та 15 608 грн. переселенцям – підопічним благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка» – це ІІІ та IV-й транші, що здійснила
ТМ «Фокстрот» у рамках благодійної акції «Ми разом!». Забезпечили дітей із сімей-переселенців Київщини дитячим харчуванням та медикаментами http://foxtrotgroup.com.ua/uk/articles/30148.html

Нараз компанія надає свою підтримку через бокс для збору коштів, які розташовані в 4 магазинах ФОКСТРОТ. Більше інформації про партнерство за посиланням http://foxtrotgroup.com.ua/uk/articles/50333.html