Сергій Лукашов – Національний директор. Біжу, щоб привернути увагу до наших дітей, яким потрібна допомога. Для мене біг – це, в першу чергу, тренування витривалості і самоконтролю: переступити через втому, докласти ще одне зусилля, але не загнати себе, зберегти сили і дихання для довгого стабільного руху. В чомусь це метафора нашої соціально-педагогічної роботи з дітьми і їхніми сім’ями: терпіння і уважність до почуттів.

Це виклик не тільки для мене, а і для всієї нашої марафонської команди: пробігти 42 км і зібрати 42 000 грн. на медичні потреби дітей-сиріт. Особисто моя мета: пробігти 10 км і зібрати 10 000 грн. в рамках Київського марафону. Ваша підтримка важлива, долучайтеся! Нехай множиться кількість добрих справ і усюди супроводжує удача.

2000, 50 Грн.

Ксенія Семеняк – Індивідуальний фандрайзер. Кожному потрібна підтримка. Переконана, що саме підтримка рідних та близьких людей надихає, дарує сили та віру в найскладніші моменти життя. Діти в СОС Дитячі Містечка Україна часто не мали цієї підтримки змалечку. У нас в програмах, завдяки турботливим батькам-вихователям та зусиллям багатьох спеціалістів, вони вперше відчувають та проживають це неймовірне відчуття, коли в тебе вірять. Хочу, щоб цієї підтримки було більше. Хочу дарувати підтримку дітям, які її особливо потребують. Саме тому приймаю участь в командній естафеті з колегами під час Wizz Air Kyiv City Marathon, біжу 10 км і збираю 10 тисяч грн. на медичні потреби дітей-сиріт з СОС Дитячого Містечка Бровари. Даруємо підтримку дітям разом – долучайтесь вашим комфортним внеском на нашому сайті. Щиро вдячна за вашу підтримку!

6500 Грн.

Олександр Округін –  IT директор. Більше 10 років тому я долучився до місії  СОС Дитячі Містечка Україна: “Турботлива родина кожній дитині”. Дуже важливим фактором здорової нації є здорові діти! Саме тому я разом з СОС Дитячі Містечка Україна, приймаю участь у Київському марафоні 6 жовтня 2019. Своїм прикладом я хочу заохотити дітей та молодь займатися спортом, вести активний спосіб життя не тільки в смартфоні, а також бути здоровими як морально, так і фізично.  Участь в естафетному марафонському забігу допоможе нам зібрати 42000 гривень на медичні потреби дітей-сиріт з СОС Дитячого Містечка в Броварах. Я бігтиму естафетну ділянку 10 км і збираю 10 000 грн. Звертаюся з проханням підтримати мою ініціативу. Ваш  благодійний внесок допоможе зробити дітей з СОС Дитячого Містечка здоровими. Також буду радий, якщо підтримаєте #kinderdorfRun лайком та репостом. Спасибі!

2000, 50 Грн.

Вячеслав Зирянов – Корпоративний фандрайзер.  Привіт друзі! Цей день настав: я біжу Київський марафон 6 жовтня 2019. На початку року мріяв пробігти марафон і зараз мрія майже здійснена. Це звичайно не марафон в чистому вигляді, а естафета. Ми з моїми друзями і колегами Ксенією, Сергієм і Олександром не просто беремо участь в естафетному марафонському забігу, а ще збираємо кошти на медичні потреби дітей-сиріт з СОС Дитячого Містечка в Броварах. 42 км в замін на 42 000 грн. Я біжу естафетну ділянку 12 км і збираю 12 000 грн, друзі 10 км і по 10 000 грн. відповідно. Звертаюся з проханням підтримати мою ініціативу. Будь-який внесок 5+ грн. допоможе зробити дітей з СОС Дитячого Містечка здоровими. Після забігу зобов’язуюсь зробити звіт і пост-подяку в соціальних мережах. Також буду радий, якщо підтримаєте мою ініціативу #kinderdorfRun лайком і репостом.

11000, 00 Грн.