СОС Дитячі Містечка (SOS Kinderdorf International) – це міжнародна незалежна благодійна організація соціального спрямування, яка допомагає дітям у 135 країнах світу.

Перше СОС Дитяче Містечко було засновано Германом Гмайнером у 1949 році в місті Імст, Австрія. Він присвятив своє життя допомозі дітям, які втратили свої родини, домівки та відчуття захищеності під час Другої світової війни. За підтримки багатьох благодійників та співробітників, наша організація стрімко зросла і сьогодні надає допомогу дітям у всьому світі.

СОС Дитячі Містечка – це унікальна альтернатива дитячим будинкам, місце, де кожна дитина отримує змогу зростати у люблячій родині. Місце, де діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування, живуть у прийомних сім’ях, разом з СОС батьками, братами і сестрами, отримуючи все необхідне для повноцінного розвитку в атмосфері любові, поваги і довіри.

За час свого життя Герман Гмайнер заснував 230 Дитячих містечок по всьому світі, за що він і сама організація були тричі номіновані на Нобелівську премію.

Наразі в світі побудовано та працює 552 Дитячих Містечка!