За 60 років свого існування компанія Porsche Holding завоювала виняткову репутацію у більш ніж 20 країнах світу. Зарекомендувавши себе соціально відповідальною компанією, втілення високих стандартів етики і сьогодні залишається пріоритетним для компанії.

З 2008 року, від моменту заснування ТОВ «Порше Україна» – компанії, яка є офіційним імпортером в Україні брендів Volkswagen, Volkswagen комерційні автомобілі, Audi та SEAT – соціальні стандарти Porsche Holding почали ефективно реалізовуватись на теренах України.

З 2016 року ТОВ «Порше Україна» розпочала співпрацю з громадською організацією  СОС Дитячі Містечка Україна, яка переросла у теплі та дружні взаємовідносини. Ця компанія завжди підтримує наші програми, відгукується на наші прохання і ніколи не відмовляє у підтримці. Тому ми дуже вдячні і надзвичайно цінуємо те, що робить для нас компанія «Порше Україна».   

Зокрема, завдяки фінансовій допомозі ТОВ «Порше Україна» відкрито майстерню для підлітків на території Дитячого Містечка в Броварах та придбано трактор для прибирання території. Тепер ми працюємо в чистоті за будь-якої погоди, що додає позитивного настрою перш за все дітям.

У 2018 році спільно з Національною поліцією та МОЗ за підтримки ТОВ «Порше Україна» був проведений тренінг для підлітків та батьків з надання першої медичної допомоги та тренінг з безпеки дорожнього руху.

Зараз компанія надає можливість нашим підліткам з Київської та Луганської областей відвідувати водійські курси і вже влітку, за умови вдалої здачі іспитів, молоді люди зможуть отримати водійські посвідчення. А разом з тим – перші навики, які згодяться в дорослому житті.

Наприкінці 2018 року ТОВ «Порше Україна» підтримала п’ять проектів, ініційованих СОС Дитячі Містечка Україна які планується реалізувати у 2019 році.

Зокрема компанією було виділено кошти на придбання ігрового комплексу для розвитку дрібної моторики дітей, купівлю оптичних волокон для сенсорної кімнати, які допомагають дітям, що страждають від стресу чи сенсорно-моторних розладів. Це надзвичайно важливі речі для повноцінного та гармонічного розвитку дітей, їхнього навчання. Окрім того, ТОВ «Порше Україна» профінансувала проведення сеансів мовленнєвої терапії за участі провідних фахівців для дітей у Луганській області, які внаслідок конфлікту на Донбасі страждають від мовленнєвих розладів. Компанія «Порше Україна» також посприяла закупівлі ліжок для родин, де не всі діти мають окреме місце для сну. Також  компанія профінансувала програму реабілітації для чотирирічного хлопчика з вродженими вадами, якому вкрай необхідне лікування в спеціалізованих закладах.