“Я довго шукав, але не знаходив автомобіль, про який мріяв: маленький і легкий спортивний автомобіль, який ефективно використовує енергію. І тоді я вирішив створити його сам”.

Феррі Порше

Ця цитата відображає всю суть становлення Порше Україна — як бренду, компанії та виробника автомобілів. Ці слова були і залишаються дороговказною зіркою компанії вже більш ніж 65 років. Вони передають всі цінності, втілені у роботі та автомобілях.

За 60 років свого існування компанія Porsche Holding завоювала виняткову репутацію у більш ніж 20 європейських країнах, у Китаї і Південній Америці. А завдяки соціальній відповідальності та високим стандартам етики Porsche Holding став найуспішнішою європейською компанією з продажу автомобілів.

В Україні дочірнє підприємство Porsche Holding Salzburg ТОВ «Порше Україна» є імпортером брендів Volkswagen, Volkswagen комерційні автомобілі, Audi та SEAT.

Відповідальна по всім напрямкам компанія Porsche Holding з 2016р. почала підтримувати СОС Дитячі Містечка Україна.

Завдяки фінансовій допомозі Porsche була відкрита майстерня для підлітків на території Дитячого Містечка в Броварах та було придбано трактор для прибирання території.

Вже з початку 2018р. спільно з Націонадбною поліцеєю та МОЗ за підтримки Porsche Holding був проведений тренінг для підітків та батьків з надання першою домедичної допомоги та дренінг з безпеки дорожнього руху.

Наразі компанія надає можливість 6 нашим підліткам з Київської та Луганської областей відвідувати водійські курси і вже влітку за умови вдалої здачі іспітив молоді люди зможуть отримати свої водійскькі посвідчення.